Fryzura komunijna dla mamy lub chrzestnej

Poza najważniejszą osobą w dniu I Komunii świętej jaką jest syn lub córka to rodzice i chrzestni są osobami istotnymi spośród całego grona rodzinnego. Ci pierwsi dbają o jak najpełniejsze przygotowane dziecka do przeżyć duchowych a ci drudzy towarzysząc my od momentu chrztu, mają wspierać tego dnia i znów być świadkami kolejnego ważnego wydarzenia. Co więcej istotną jest tutaj prezencja mamy i chrzestnej.

Panie zwykle przykładają większą wagę do swego uczesania niż panowie, tak więc chcą zadbać o to ażeby ich fryzury były eleganckie i nienaganne. W tak podniosłej chwili, kiedy oczy wszystkich zwrócone są na dzieci pierwszokomunijne a po ceremonii przystąpienia do sakramentu wykonuje się zdjęcia pamiątkowe, nie można się dziwić, że każda dumna mama chce wypaść jak najlepiej.

Dobór fryzury dla mamy jak i chrzestnej uzależniony jest od wieku oraz ubioru zakupionego na tę okazję. Mając dylemat jaka powinna ona być najlepiej udać się do swojego fryzjera czy fryzjerski, po poradę. Przy włosach krótkich, można zdać się wyłącznie na ich eleganckie wymodelowanie, bez upinania.

Uczesania dodające objętości mogą być wykonane przy użyciu odpowiedniego zestawu szczotek lub też poprzez nawinięcie pojedynczych pasm włosów na wałki- rzepy. Doskonale nadają się do włosów krótkich i półdługich. Dla dłuższych lepsze będą także grube, ale klasyczne wałki, przytrzymujące dobrze, większe objętościowo nałożone pasma. Potem można je delikatnie natapirować u nasady, wygładzić całość i odpowiednio ukierunkować końcówki pasm modelując do wewnątrz lub na zewnątrz przy użyciu prostownicy. Dzięki niej wyprostujemy, ale także manewrując odpowiednio aparatem nadamy pożądany kierunek włosom.

Szczególnie fryzury z grzywką powinno się formować na gładko, aby ta nie sprawiała wrażenia zbyt napuszonej lub pozostającej w nieładzie, który z łatwością rozwieje najlżejszy podmuch wiatru. Panie o włosach dłuższych mogą pokusić się o upięcie ich w elegancki kok. W tym celu najlepiej będzie poprosić kogoś o pomoc lub zamówić domową wizytę fryzjera na ten świąteczny dzień, jeśli wizyta w salonie nie jest możliwa.

Obecnie modne są koczki i dowolne inne upięcia a pomysły na nie można czerpać z czasopism kobiecych jak też serwisów internetowych. Na topie są uczesania z warkoczy, jakie również własnej córce, mama może wykonać, jako fryzurę komunijną.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17299 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/fryzura-komunijna-dla-mamy-lub-chrzestnej/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435