Uczesania komunijne z krótkich włosów

Większość dziewczynek zapuszcza włosy do dnia I Komunii świętej. Jest to swego rodzaju rytuał, po wypełnieniu, którego często następuje obcięcie włosów. Kiedy są one długie, można z nich wykonać dużo ciekawych fryzur od młodzieżowych koczków po fantazyjne długie loki, cudownie opadające na ramiona i plecy odzianej w biel dziewczynki. To przepiękny widok, o którym marzą nie tylko najważniejsze w odświętnym dniu osoby, ale również ich mamy.

Rodzice dumni ze swych pociech starają się, aby te przystępowały do sakramentu Komunii w pięknym stroju i elegancko uczesane. Fryzura dla dziewczynki o długich włosach może być czasochłonna, ale za to jej efekty prezentują się imponująco, natomiast, co jeśli mamy wykonać uczesanie komunijne z włosów krótkich? Zależnie od tego, jaką mają one długość, da się z nich upiąć niewielki koczek, wymodelować loki lub proste pasma tak, aby ładnie układały się pod wiankiem lub też wymodelować je na grubej szczotce dodając tym samym objętości i eleganckiego wyglądu.

Możliwości jest sporo, w zależności od tego, jaką długością włosów dysponujemy. Włosy do ramion, zaliczają się do półdługich, można je upiąć lub też rozpuścić zrobiwszy uprzednio fale lub delikatne loki na ich końcach, przy pomocy lokówki. Jeśli jest grzywka może pozostać prosta i opadająca na czoło. Do tego wianek z kilkoma delikatnymi satynowymi różyczkami oraz przezroczystymi wstążkami z tiulu i naprawdę może być szykownie.

Co do krótszych włosów również przez mocniejszy skręt dadzą się uformować a ich ozdobą będą spinki, szpilki z koralikami, wsuwki bądź inny rodzaj dodatków. Jeśli fryzura jest bogato przyozdobiona wianuszek powinien być nieco mniej strojny, aby całość nie sprawiała wrażenia przesady. Duże nagromadzenie dekoracji nie jest eleganckie a jedynie tworzy nieartystyczny nieład.

Przy krótkich włosach o długości krótszej niż do ramion, najlepiej zastosować papiloty, jeśli loczki mają być bardzo drobne lub cieńsze wałki. Zawsze z mocniejszego skrętu da się wymodelować nieco wolniejsze loki, chociaż będą one dosyć krótkie. Niekoniecznie muszą być w taki sposób układane, proste też jest ładne a wystarczy włosy susząc, wymodelować na szczotce odbijając od nasady.

Fryzura zyska nieco objętości a upiększającym dodatkiem będzie bogato zdobiony wianek, na jaki w tym wypadku można sobie pozwolić.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17329 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/uczesania-komunijne-z-krotkich-wlosow/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435