Śliczne fryzurki z lokami i falami

Loki i fale na Komunię to bardzo dobry pomysł. Ich wykonanie jest możliwe tak z włosów długich jak i pół długich. Zależnie od długości pasm włosów uzyskuje się skręt bardziej puszysty, większy objętościowo lub też swobodny, luźno opadający. Takie uczesanie daje się wykonać w domowych warunkach przy użyciu wygodnych gąbkowych papilotów, termoloków, lokówki lub też nowoczesnych przyrządów do otrzymywania idealnych loków takich jak curlformers.

Tak wymodelowane włosy robią wrażenie a jednocześnie ich ułożenie nie nastręcza wielu trudności. Najważniejsze, aby pasma zostały starannie nawinięte tak na wałki jak i skręcone na lokówce. Zwłaszcza końce powinny być dobrze wymodelowane, aby nie wyglądały na postrzępione i zbyt puszące się.

Natomiast, jeśli włosy małej damy są naturalnie kręcone, można od razu przystąpić do ich układania. Wcześniej dobrze jest użyć specjalnych kosmetyków do włosów o naturalnym skręcie, co zapobiegnie ich puszeniu się.

Loki i fale z długich włosów doskonale nadają się na koki i upięcia do wianka. Można je delikatnie podpiąć, bez zwijania i zbyt wysokiego upinania, trzeba pozwolić im zaprezentować się, całkowite ich przypięcie nie będzie już tak efektowne. Mając krótkie falowane włosy do modelowania, wystarczy je odpowiednio ułożyć przy pomocy lekkich środków stylizacyjnych i udekorować koralikami na żyłce, przeplatającymi się z włosami i lekko mieniącymi się a u górze oczywiście wianek.

Wykonując w domu fryzurę dla dziewczynki, przystępującej do I Komunii, pamiętamy o tym, aby była ona dopasowana do okazji i wieku. Trzeba pamiętać także o tym, że nie do każdej twarzy będą pasować rozpuszczone i zwiewne loczki, czasami trzeba je ułożyć w odpowiedni sposób, aby stworzyły uczesanie podkreślające urodę dziecka.

Dobrym pomysłem jest również wykonanie fryzury mieszanej, w której część włosów będzie rozpuszczona a niektóre z nich upięte w dowolny sposób. Zawsze powinny być tak uczesane, aby można było wkomponować w nie wianek, bowiem I Komunia święta jest to jedyna taka okazja, kiedy dziewczęta mogą oficjalnie wystąpić z tą ozdobą na głowie, nie należy odbierać im tej możliwości. Oczywiście wszelkie inne dodatki do włosów są dozwolone.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17188 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/sliczne-fryzurki-z-lokami-i-falami/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435