Koszyczek i inne fryzury z warkoczy

Komunijna fryzura dla chłopca, to przede wszystkim włosy krótkie, elegancko przystrzyżone, zadbane i nienagannie ułożone. Duża w tym zasługa fryzjera, który odpowiednio wykona cięcie. Natomiast fryzura dla dziewczynki to już osobny temat, znacznie obszerniejszy. Zwłaszcza długie włosy pozwalają na eksperymenty i przypinanie pasm prostych lub loków w najbardziej fantazyjny i wymyślny sposób.

Kok zdaje się być najmodniejszym i najczęściej wybieranym sposobem uczesania komunijnego od wielu lat. A tymczasem może warto zdecydować się na małą odmianę? Od pewnego czasu na topie są warkocze. Dorosłe kobiety jak i dziewczęta chętnie je sobie splatają. To bardzo kobiecy sposób uczesania, odmładzający i zupełnie inaczej niż kiedyś nie jest już tylko fryzurka dla małych dziewczynek.

Prócz klasycznych warkoczy, stosuje się różnego rodzaju inne sploty, nieraz bardzo misterne oraz kłos czy warkocz powszechnie zwany francuzem. Widuje się coraz częściej fryzurki komunijne wykorzystujące zaplatanie włosów jako element uczesania lub też w całości splecione w tak zwany koszyczek.

Jest on umiejscowiony z tyłu głowy, może być uformowany nieco niżej lub powyżej linii ucha zależnie od tego, jaki dobrano do fryzury wianek. Wydaje się to być dosyć skromny sposób uczesania, jednakże bardzo dziewczęcy. Można go wykonać z różnych rodzajów splotów, które subtelnie okalają głowę.

Dodatkowo nie wszystkie włosy muszą być uformowane, część z nich może pozostać rozpuszczona. Uroczo będzie się prezentował z wianuszkiem wykonanym ze świeżych kwiatów. Warto też zastanowić się nad doborem wianka nieco mniejszej średnicy, który będzie okalał tylko wykonany z warkoczy koszyczek, co dodatkowo go podkreśli. Takie połączenie jest delikatne a przy tym nie potrzeba już innych ozdób, warkocz staje się w tym wypadku ozdobą samą w sobie.

Dziewczęce warkoczyki na Komunię mogą okazać się świetną alternatywą dla rozpuszczonych loków czy fal, które nie zawsze utrzymują się przez cały dzień. Niezależnie od tego czy będzie to warkocz dobierany, ściśle przylegający do głowy czy też nieco luźniejszy zapewni stabilność fryzury. W ten sposób splot wykonuje się nawet od samego czoła z jednego boku od góry na drugi do dołu, a taka asymetria potrafi być ujmująca i co najważniejsze jak najbardziej odpowiednia na komunijną ceremonię.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17235 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/koszyczek-i-inne-fryzury-z-warkoczy/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435